NŐGYÓGYÁSZATI ÉS MEDDŐSÉGI ULTRAHANG VIZSGÁLAT
Főoldal / Genium Magzati Orvostudományi Központ / Nőgyógyászati és meddőségi ultrahang vizsgálat

Nőgyógyászati és meddőségi ultrahang vizsgálat

A kiterjesztett kismedencei vizsgálatot nagy frekvenciájú, kiváló felbontású 3D hüvelyi ultrahangvizsgáló fejjel végezzük. Vizsgálatunk az alábbiakra terjed ki:

• petefészek (automatikus tüszőmérés, SONO AVC),
  • a méh 3D leképezése – a méh fejlődési rendellenességeinek 3D ultrahangos vizsgálata,
  • áramlásmérés,
  • kismedencei szervek, nyirokcsomók vizsgálata.

Egy élet kezdete a 3 dimenziós ultrahang szemével. Ez a felvétel sorozat címe, amit egy jól ismert orvos, Dr. Timmermann Gábor készített. Kórházunkban is elérhető a videón látható páratlan technológia a Genium Magzati Orvostudományi Központ által.  Ide kattintva megtekintheti a felvételt.