Főoldal / Karrier

Karrier

MŰTŐSNŐTMŰTŐSSEGÉDET ÉS STERILIZÁLÓ ASSZISZTENS KERESÜNK!

Sterilizáló asszisztens pocízió

Feladat: a magánklinika saját gépein a napi ellátáshoz szükséges eszközök sterilizálása, az eszközök összegyűjtése majd széthordása a megfelelő helyre.

Elvárások:

  • büntetlen előélet, magyar állampolgárság,
  • műtőssegéd vagy sterilizáló asszisztens végzettség
  • legalább 3 éves egészségügyi munkatapasztalat (műtőben vagy sterilizálóban)
  • érvényes Működési igazolvány

Elvárt kompetenciák:

  • nagyfokú terhelhetőség
  • rugalmasság
  • pontosság, precizitás, alaposság,
  • empátia, diszkréció
  • megbízhatóság, önálló munkavégzés,
  • csapatmunkában való jártasság
  • stresszhelyzetek hatékony kezelése,
  • kiváló kommunikációs képesség szóban és írásban egyaránt.

Amit kínálunk:

  • kulturált munkakörülmények,
  • teljes munkaidős, határozatlan idejű foglalkoztatás a Munka törvénykönyve szerint,
  • változatos, izgalmas munkavégzés,
  • heti 40 órás munkarend

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezési határidő: 2014. április 15.

Jelentkezni a hr@robertkorhaz.hu e-mail címen lehet a következő anyagok beküldésével:

  • fényképes, szakmai önéletrajz,
  • iskolai végzettséget igazoló bizonyítvány(ok) másolata,

Műtőssegéd pozíció

Elvárások:

  • műtőssegéd végzettség
  • legalább 2 éves sebészeti és nőgyógyászati műtéteknél szerzett munkatapasztalat
  • érvényes működési engedély

  • stresszhelyzetek hatékony kezelése, nagyfokú terhelhetőség

Jelentkezési határidő: 2014. szeptember 30.

Jelentkezni a hr@robertklinika.hu e-mail címen lehet a következő anyagok beküldésével:

  • iskolai végzettséget igazoló bizonyítvány másolata,

Műtősnői pozíció

Feladat: szülészet-nőgyógyászat, sebészet/ plasztikai sebészet, laparascospos műtétek assszisztenciája

Elvárások:

  • szakirányú végzettség
  • 5-10 éves szakmai gyakorlat

  • felhasználói szintű informatikai ismeretek
  • csapatmunka, kollegalitás, rugalmasság

Jelentkezési határidő: 2014. szeptember 15.

  • fényképes önéletrajz,
  • motivációs levél, a fizetési igény megjelölésével

Hírek

2014. Karácsonyi Parti

Ha egy szóban kellene leírni 2014-et, az a szó az lenne - VÁLTOZÁS.Név, logó, honlap. Felújított negyedik emelet, felújított recepció, biztonsági rendszer, irányító táblák. Új orvosszakmák, új munkatársak hosszú sora...Ami nem változott - leültünk egy este szinte…

Hétfőtől kártyázunk

Most tanuljuk az elektronikus beléptető rendszer működésétHónapok óta zajlik a recepció átalakítása.
Cél volt, hogy igényes, esztétikus környezet fogadja pácienseinket és az is, hogy a személyi és a vagyoni biztonságot megőrizzük.Hétfőtől minden kedves Páciensünk kap…

Visszahívást kérek

A Róbert Károly Magánkórház a 2007-ben alapított - korábban Róbert Károly Magánklinika nevet viselő - magánklinika jogutódja.