Karrier - Róbert Károly Magánkórház (korábban magánklinika) - Budapest
Főoldal / Karrier

Karrier

Telefonos ügyfélszolgálati munkatársat

A Róbert Károly Magánkórház folyamatosan bővülő csapatába keres

Telefonos ügyfélszolgálati munkatársat.

Feladatok:

  • kezeli a betegfelvétellel kapcsolatos számítógépes programot
  • beérkező telefonok kezelése, információ nyújtás, időpont foglalása szakrendeléseinkre, hibás, megváltozott, hiányos adatok javítása
  • páciensek felvilágosítása a rendelési időpontokról, csomagokról, akciókról
  • beérkező telefonok kezelése, információ nyújtása

Elvárások:

  • érettségi bizonyítvány
  • társalgási szintű angol nyelvtudás
  • 1 év hasonló munkakörben (ügyfélszolgálaton) szerzett munkatapasztalat
  • felhasználói szintű informatikai ismeretek

Elvárt kompetenciák:

  • pontosság, precizitás, alaposság, segítőkészség
  • megbízhatóság, önálló munkavégzés,
  • terhelhetőség

Amit kínálunk:

  • kulturált munkakörülményeket,
  • felelősségteljes, kihívásokkal teli munkát,
  • teljes munkaidős (8 órában), határozatlan idejű foglalkoztatást a Munka törvénykönyve szerint, hétfőtől péntekig 8:00-19:00 között, változó beosztásban.

Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület

Munkakezdés ideje: Azonnal

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette érdeklődését, és az elvárásoknak megfelel, magyar nyelvű fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a bérigénye megjelölésével a hr@robertkorhaz.hu e-mail-címre várjuk!

Hírek

Szülés után 3 héttel később mehettünk haza először, Nimród ekkor már stabil volt :)

Tisztelt Róbert Kórház! Évek óta a Magánklinika egyik állandó ügyfele vagyok. Azért írok most Önöknek – remélve a Vezetőséghez is eljut a levelem – mert szeretném itt is kifejezni hálámat! 2018. július 16-án azonnali császármetszéssel megszületett első…

Hosszú kálvária után, 27 hetes “Bébibogyóval” a pocakomban könnyekig hatódva emlékszem vissza arra, ahogy…

Tisztelt Vezetőség!   Elérkezettnek láttuk az időt, hogy kifejezzük hálánkat az Önök intézménye és kollégái felé.  Hosszú kálvária után, 27 hetes “Bébibogyóval” a pocakomban könnyekig hatódva emlékszem vissza arra, ahogy egy reménytelennek tűnő, és…

Visszahívást kérek

A Róbert Károly Magánkórház a 2007-ben alapított - korábban Róbert Károly Magánklinika nevet viselő - magánklinika jogutódja.